Yaşam

Voldemort’a Fazlasıyla Benzeyen Kişiye Verdikleri Komik Tepkilerle Hepimizi Güldüren İnsanlar

Merhaba. Harry Potter serisinin çekileceği haberi gündemdeyken diğer Voldemortların Twitter dünyasına düşmediği gün geçmiyor. Twitter’da @batuelsalvaje adlı bir kullanıcı, Voldemort’a çok benzeyen birinin gece kulübünde dans ettiği bir görsel paylaştı. Eh, bu gönderiye yapılan yorumlar çok geç kalmadı. Bakalım sosyal medya mizah yazarları dans eden Voldi hakkında neler söylemiş.

Karanlık Lord Voldemort’u tanımayan yoktur. Efsanevi Harry Potter serisinde, Harry’nin düşmanı ve bir gün onu öldürmeye yeminli bir karakterdir. Hortkulukların yanında duran Voldemort, büyücülük dünyasını “neredeyse” ele geçirmişti.

…ama alamadı. Dizinin sonunda Harry ile olan çabası ortadan kalktı. Ateş Kadehi’nde Kılkuyruk’un onu nasıl yarattığını izledik ve son bölümde yok oluşunu izledik.

Pekala, burada biraz parodi yapalım. Hogwarts Savaşı’ndan sonra Voldemort’a ne olmuş olabilir? İşte binlerce olasılıktan sadece biri:

Twitter’da @batuelsalvaje isimli bir kullanıcı, gittiği bir gece kulübünden bir görsel paylaştı. Görüntüde Voldemort gibi giyinmiş bir dansçı dikkat çekmeyi başardı.

İşte dans eden Voldemort paylaşımına Twitter ve Instagram’dan gelen komik yorumlar:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Sizler karanlık lord ayın dansı hakkında ne düşünüyorsunuz pardon oryantal lord Voldemort? Yorumlara göz atın!

elbistanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu