Yaşam

Mahmut Tuncer, 35 yıl önce geçirdiği korkunç kazanın ardından yaşadıklarını anlattı

Haberler.com’un YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla yayınlanan Haber Bahane’nin bu haftaki konuğu başarılı sanatçı Mahmut Tuncer oldu. 35 yıl önce korkunç bir kaza geçiren Tuncer, yüzüne 187 dikiş atıldığını ve canlı canlı dikildiğini söyledi.

“YÜZÜM KORKU FİLMİ GİBİDİR, CİLT SARKTI”

Kalaycıoğlu’nun “Yıllar önce bir kaza geçirmişsin” demesinin ardından yaşadığı korkunç kazayı anlatan Tuncer, şöyle konuştu: “Yüzümde 187 dikiş var. Saç derimde ve boynumda yırtıklar var. Burnumda ve kaşlarımda da yırtıklar var. 1988 yılında kaza geçirdik. Mehmet Ali Erbil’in Ankara’da programı vardı. Uçaktan indik ve Çubuk Kavşağı’nda araç bize çarptı. 9 metre dışarı fırladım. Bağdaş kurarak uyandım. ve yerde kan birikintisi vardı.Yüzümde ufak bir çizik var sandım.Bizi hastaneye götürdüler, beni de hastaneye götürdüler.Görenler yanıma geldiler, ‘yazık’ dediler. Ağrım olmadığı için ne olduğunu anlamadım.Yüzümü görmek istediğimde ‘bakma’ dediler.Yüzümü gördüğümde kaygı sineması gibiydi.Saç derim yukarı ve boynum aşağı sarkıyordu.”

“CANLI 187 DİKİŞ DİKTİLER”

“Kafama darbe aldığı için canlı canlı 187 dikiş diktiler. Uzun süre her şeyden uzak durmak zorunda kaldım. Yüzümde estetik yok. Diken adamlar çok güzel dikmiş, görünmüyor. Yaklaşık 100 ilmekle tamamlanacaktı ama estetikle 187 ilmek dikmişler. Giren her iğneyi hissettim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu