Yaşam

Üç Kız Kardeş 48. Bölüm 11. Fragmanı Yayında! Türkan ve Somer’e Boşanma Yolu Görünüyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kardeş 47. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Türkan ve Somer birbirlerine çok kızsalar da Derya ve Mustafa için bir sonuca varırlar. Rüçhan, Türkan’ı evine götürür ve ona tam destek verir. Onu şirkette çalıştırır. Türkan ise Somer ve Mine’yi birlikte yakalayıp fotoğraflarını çekip mahkemede kullanmayı planlıyor. Üç Kız Kardeş 48. bölüm 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Türkan ve Somer boşanıyor gibi görünüyor.

Türkan ve Somer’e Boşanma Yolu Görünüyor!

Üç Kız Kardeş 48. bölüm ilk fragmanında; Türkan ve Somer arasındaki ipler güzelden güzele doğru geriliyor. Dönen ise Sadık ve Nesrin’in gerçek ebeveynleri olmadığından şüphelenmeye başlar. Rüçhan, Sevilay’dan intikamını almaya başlar. Öte yandan Mustafa ile evlenen Derya, ona değişmek istemediğini söyler. Türkan, Somer’in yüzüne vurduğu fotoğrafları vuruyor. İkili boşanma davasına birlikte gidiyor.

İşte Üç Kız Kardeş 48. bölüm 1. bölüm fragmanı…

ÜÇ KARDEŞ 47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Somer’in Mine’a gitmesiyle Mine’ın kalbinde yepyeni umutlar doğar. Mine bu kez Somer’i kaybetmek istemez ve Türkan hayatlarına hiç girmemiş gibi adımlar atar. Somer, Türkan’ın ne yapmak istediğini anlayamaz ve artık bu defteri tamamen kapatır. Rüçhan, Somer’in üzgün görüntüsünün sebebinin Türkan olduğunu öğrenir. Somer ise annesine bu defteri kapattığını söyler.

Özer’in Sevilay’la kaldığını öğrenen Rüçhan, duygularına yenik düşer. Türkan ise yeniden Rüçhan’ın yandaşı olur. Onu evine götürür ve baş köşeye yerleştirir. Türkan’a iktidar gününde yanında olduğu için minnettar olduğunu, oğlunun ortasında ne olursa olsun her zaman yanında olduğunu söyler ve dizlerinin üstüne çökerek ağlar.

Türkan ve Somer yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok kızsalar da Derya ve Mustafa yüzünden yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar. Aralarındaki hesaplaşmalar çok sert yüzleşmelere yol açar. Derya’nın bilinmeyen düğünü; üç kız kardeşi karşı karşıya getirir. Aralarındaki sözde kopmaz bağ gün geçtikçe gerilirken, kardeşlikleri de güya bu şekilde sınanmaktadır.

Somer, Mine ile kalmaya başlar. Somer ilk kez Mine ile baş başa yatakta uyanır. Türkan, Somer’in Mine’nin yanında olduğunu öğrenince kamerasıyla karşılarına çıkar. Mine, karşısında Türkan’ı görünce Somer’e yaklaşıp poz veriyor. Mine ve Somer’in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışan Türkan, Somer’in yüzüne açıkça mahkemede hesaplaşacağını haykırır.

Three Sisters 47. Bölüm 2. Önizleme Yayında! Rüçhan, Türkan’ın her zaman yanında olacağına söz veriyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu