Haber

Mustafa Yıldızdoğan sosyal medyayı salladı! Kılıçdaroğlu, İmamoğlu, Mansur Yavaş…

14 Mayıs seçimleri öncesi CHP’nin seçim sonuçlarının saçmalıklarına ve çarpıtmalarına yer verilen “Artık Vizyonda Aramızda Değiliz” görseli sosyal medyada gündem oldu.

CHP’nin seçim varsayımlarının komik bir dille anlatıldığı videoda yılın en kötü filmi, başrol oyuncusu, erkek ve kadın oyuncular, yardımcı oyuncular başlıklarıyla çarpıtmalara yer verildi.

YÜZYILIN EN KÖTÜ FİLMİ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim iddialarına ilişkin, “Ben muhasebeciyim, gerçekten en az yüzde 60 muhasebeciyim. 50 artı 1 değil. “Yüzde 60 diyorum, belki yüzde 70 çıkar” sözleriyle başlayan videoda Kılıçdaroğlu’nun yorumu “yılın en kötü filmi” olarak gösterildi.

YILIN EN MUHTEŞEM OYUNCUSU CANAN KAFTANCIOĞLU

Canan Kaftancıoğlu’nun “Cumhurbaşkanı adayımız yüzde 50’yi zorluyor” sözlerine yer verilen videoda “Yılın En Kötü Kadın Oyuncusu” seçildi.

Videoda Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş’ın “Bu arada Cumhurbaşkanımız bizde kalsın kazanıyoruz” diyaloğu, İmamoğlu’nun “Aramızda kalsın ne demek istediğimizi anlıyorsunuz. Takipte kalın değerli hemşehrilerim.” “Yalan söylemeyi biz bilmeyiz, ne ben bilirim, ne de Cumhurbaşkanım bilir” sözleri hatırlatıldı.

YILIN EN KÖTÜ VİDEO OYUNCUSU

13. Cumhurbaşkanlığı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olarak ilan edilecektir. Kimseyi kandıracak, yalan söyleyecek durumda değiliz” dedi. Başrolde Sayın Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu” ifadesi “yılın en kötü yardımcı oyuncusu” olarak gösteriliyor.

Videoda Kemal Kılıçdaroğlu’nun yumruğunu masaya vurarak “Ben buradayım, buradayım” sözleri “Yılın En Kötü Kadın Oyuncusu” olarak gösterildi.

Sosyal medyada büyük ilgi gören görüntü, İmamoğlu’nun “Gülmeye devam edin” sözleriyle son buluyor.

Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ise yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Yılın en kötü filmi! Yüzyılın Yalancıları. Sana bir sır vereyim mi “Aramızda Değil”
 

konyaalti-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu