Ekonomi

Moka Ödeme ve Elektronik Para Kurumu’nda üst düzey atama

Moka Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu görevlerini birlikte yürüten Halim Memiş, Genel Müdürlük görevini Boğaç Devrimci’ye devretti.

Moka Ödeme ve Elektronik Para A.Ş.’ye yeni Genel Müdür atandı. 2021 yılında Moka Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Halim Memiş, 2022 Ocak ayı prestiji ile Moka Genel Müdürü olarak atanmış ve bugüne kadar Moka Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu üyelik misyonlarını başarıyla yürütmüştür. ve Genel Müdürlük görevini Boğaç Devrimci’ye devretti.

İlgili Makaleler

Yapılan açıklamaya göre Boğaç Devrimci, 12 Haziran itibarıyla Genel Müdür olarak görevine başladı. Ödeme ve finansal teknolojiler alanındaki fırsatları değerlendirmek adına farklı sorumluluklar üstlenecek olan Halim Memiş, MOKA’da yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam edecek. 2021 yılında Türkiye İş Bankası’nın yüzde 100 hissesini satın aldığı MOKA, teknolojiye ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla müşterilerine yenilikçi ve kişiselleştirilmiş ödeme çözümleri sunma çalışmalarını sürdürüyor.

Boğaç Devrimci, atama kararıyla ilgili yaptığı açıklamada, “MOKA kısa sürede yüksek ivme yakalayarak sektörün önde gelen oyuncularından biri haline geldi. Büyük bir başarı yakalayan teknoloji şirketi MOKA ailesine katılmaktan mutluluk duyuyorum. finans alanında kendisine bir isim.”

Halim Memiş ise, “Yenilikçi ürün ve hizmetlere odaklanarak özellikle son iki yılda yaptığımız atılımlarla sektörün önde gelen oyuncularından biri haline geldik. tüm finansal süreçlerin herkes tarafından kolay ve şeffaf bir şekilde yürütülebilmesini sağlamak ve fiyat değişiminde devrim yaratmak vizyonu ile büyük bir heyecan ve heyecanla yürüttüğüm MOKA Genel Müdürlüğü misyonunu devretmekten büyük mutluluk duyuyorum. bu rolü başarıyla yerine getireceğinden emin olduğum Boğaç Devrimci’ye gurur duyuyorum.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu