İş

Kadın kooperatiflerine yönelik dijital reklam destek paketi kapsamında Hepsiburada ve Şekerbank’tan 20 milyon TL’lik satış hacmi fırsatı

Hepsiburada ve Şekerbank’ın kadın girişimcilerden oluşan kadın kooperatiflerinin temelleri atılıyor. Şekerbank, Hepsiburada’nın “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programının avantajlarına ek olarak, şimdi de her kadın kooperatifine 10 bin TL’lik dijital reklam eki ve bankacılık ürün ve hizmetleri ile finansmana erişim fırsatı sunuyor. İlgili iş birliği ile toplamda 2 milyon TL değerindeki HepsiAds dijital reklam tabanına ulaşılması hedefleniyor.

Hepsiburada, “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı kapsamında sunduğu avantajlarla 2017 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir yanından 43 bini aşkın kadın girişimciyi, 200’ü aşkın kadın kooperatifini ve 51 sivil toplum kuruluşunu desteklerken, Şekerbank ile iş birliği yaptı. Kadın kooperatiflerinin desteklenmesi amaçlanıyor. teslim.

Kapsayıcı ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin, kadınların iş gücüne katılımı ve ticarette güçlenmesiyle mümkün olacağına inanan Hepsiburada, Şekerbank iş birliği ile bünyesinde satış yapan kadın kooperatiflerine şimdi de HepsiAds dijital reklam desteği ve 10 bin TL’lik bankacılık ürün ve hizmetleriyle finansmana erişim imkanı sunuyor. Finansman ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini büyütmek isteyen kadın kooperatifleri de Şekerbank’tan 250 bin TL’ye varan nakit bazında kredi alabilecek. Kampanyaya katılan Şekerbank müşterisi kadın kooperatifleri de 1 yıl süreyle POS ücreti muafiyeti ve ücretsiz EFT/havale hakkına sahip olacak. Şekerbank’ın kadınlara yönelik sunduğu “Bütçem Benim Bonus Card” yıllık kart ücreti 1 yıl süreyle tekrar alınmazken, katılımcılar Hepsiburada siparişlerinde ücretsiz kargo, ücretsiz fotoğraf çekimi, “Girişimci Kadınlar için Teknoloji Gücü E-ticaret” ve Şekerbank’tan ücretsiz yararlanıyor. Ayrıca finansal okuryazarlık eğitim olanaklarından da yararlanabilecekler.

Hepsiburada ve Şekerbank iş birliği ile dijital reklam destek paketi kapsamında kadın kooperatiflerine 20 milyon TL satış hacmi oluşturulması hedefleniyor.

Şekerbank KOBİ, Bireysel ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ve Hepsiburada Ticari Küme Lideri Seçkin Özgün, kadın kooperatiflerinin büyümesi ortak amacı ile böyle bir iş birliğine imza attıklarını belirterek, imza töreninin ardından açıklamalarda bulundu.

 

Tuğbay Kumoğlu: “Birlikte üreten kadınların işlerini büyütüyoruz.”

Kadınların üretime ve işgücüne daha aktif katılımı için kadın bankacılığı yaklaşımlarına değinen Tuğbay Kumoğlu, “Dijital kanallarımız aracılığıyla kapsayıcı finans alanında bir ilke imza atıyoruz. Dijital bankacılık ürünlerimizin yanı sıra kadınlara yönelik işletme ve yatırım kredilerimiz, kredi kartları ve finansal okuryazarlık eğitimlerimizle kadın kooperatiflerimizi destekliyor, birlikte üreten kadınların işlerini büyütüyoruz. Hepsiburada ile iş birliği içinde bulunduğumuz ‘Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’ programı sayesinde Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar kadın üreticilerimizin pazarlama faaliyetlerini güçlendirmek ve satış olanaklarını artırmak için özel bir dijital reklam ve finansal kaynak sunacağız. Kadın girişimcilerimizin ürünlerini daha geniş pazarlara sunmanın ve satışlarını artırmanın yollarını göstererek söz konusu taahhütlerimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bunu başaran ilk banka olarak biz de kadınlarımızın üretimlerini devam ettirebilmeleri için her zaman yanlarında olacağız.”

 

Ender Özgün: “Kadın girişimcilere desteğimiz artarak devam edecek.”

Kadın girişimcileri desteklemek için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Hepsiburada Ticari Küme Lideri Seçkin Özgün, “Hepsiburada olarak 2017 yılından bu yana Girişimci Kadınlar için Teknoloji Gücü programımız ile kadın girişimcilere eğitim, pazarlama ve operasyon süreçlerinde destek veriyoruz. E-ticaret ekosisteminin her alanında kadınların yanında yer aldık ve programımızla 43 bini aşkın kadın girişimciye, 220’ye yakın kadın kooperatifine ve 30 sivil toplum kuruluşuna katkı sağladık. şimdiye kadar Şekerbank ile yaptığımız yeni iş birliği ile mali engelleri aşan kadın kooperatiflerine bir takviye daha ekledik. Hepsiburada olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de tüm imkanlarımızı sunarak girişimci kadınları güçlendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

HepsiAds ile satışları artırma fırsatı

Hepsiburada’nın “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programının avantajlarına ek olarak, her kadın kooperatifine 10 bin TL’lik dijital reklam desteği ve bankacılık ürün ve hizmetleriyle finansmana erişim imkanı sunuyor. İlgili iş birliği ile toplam 2 milyon TL maliyetle HepsiAds dijital reklamcılığının temeline ulaşılması hedefleniyor.

Kampanyaya katılan kadın kooperatifleri, Hepsiburada’nın yeni nesil dijital reklam analiz ve teknolojilerini sunduğu “HepsiAds” ile e-ticaret hacimlerini daha hızlı ve kararlı bir şekilde büyütebilecek. Satış yapan her 3 işletmeden 1’inin e-ticarete başladığı ilk e-ticaret platformu konumunda olan ve Türkiye’de e-ticaret ekosisteminin büyümesine katkı sağlayan Hepsiburada, HepsiAds reklam çözümleri ile satıcıların daha aktif olmalarına olanak sağlıyor. ürünler ve mağazalararamalarda daha üst sıralarda yer almak satışları arttırırkenmağazalar ve eserler hakkında farkındalık yaratmak onların kampanyalarıUygulama ve web üzerinde stratejik olarak konumlandırılmış görsel ve görsel reklamlar ile en verimli reklam alanlarını sunar.

Kurulumu, yönetimi ve kullanımı son derece kolay olan HepsiAds’ten yararlanan işletmeler, Hepsiburada’ya verdikleri reklamlar sayesinde trafiklerini 10 kat, satışlarını ise 3 kat artırma fırsatı buluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu