Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Milli Sporcuları Tebrik Etti

gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, Slovenya’da düzenlenen 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali’ni 6 altın, 6 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 14 madalya ile tamamlayan milli sporcuları tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Slovenya’da düzenlenen 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali’ni (EYOF) 6 altın, 6 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 14 madalya ile tamamlayan milli sporcuları tebrik etti. . .

Bakan Bak, tebrik mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Geleceğin yıldız sporcu adaylarının ilk kez bir olimpik organizasyonda yer alma deneyimi yaşadıkları 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali’nde yarışan tüm milli sporcularımızı kutluyorum. 2023 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali’ni kutladık, Slovenya’nın Maribor kentinde 7 branşta 78 sporcunun katıldığı 6’da 2 altın, 6 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 14 madalya kazanan sporcularımızı kutluyor, özellikle ailelerine, antrenörlerimize teşekkür ediyorum. , yöneticileri, kulüpleri ve milli sporcularımızın başarılarında emeği geçen herkes.Tüm sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum.” – ANKARA

kaynarca-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu