Yaşam

EŞİM İÇİN YENİDEN MÜZIĞE BAŞLADIM

“EŞİM İÇİN YENİDEN MÜZIĞE BAŞLADIM”

Ozan Orhon, Mustafa Arapoğlu imzasını taşıyan yeni bölümünü müzikseverlerle buluşturdu. 52 yaşındaki pop şarkıcısı, “Erkan Nas’ın yönettiği klibe çektiğim şarkımın adı ‘Depresyon’ ama şu anda depresyonda değilim ve çok mutluyum.”

Üç yıl öncesine kadar depresyonda olduğunu ve dokuz yıl boyunca müzikten uzak kaldığını belirten Orhon, “Gözden ıraktı, gönülden ıraktı. Ama artık geri döndüm.”

Kıbrıs’ta müziğe kırgın ve bunalımda yaşarken, üç yıl önce eşim Selcan’la tanıştım ve evlendim. “Bu yüzden İstanbul’a döndüm ve onun için yeniden müzik yapmaya başladım” dedi.

“EVLENDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Eşi Selcan Orhan’ın yanı sıra müzik çalışmalarına da değinen Ozan Orhon, “Üç yıldır evliyim ve onun sayesinde tüm mucizeleri görüyorum. İyi ki Selcan’la evlendim, güzel oldu.”

“EN BÜYÜK İLAÇ SEVGİDİR”

Bir yaşında bir kızı olan ve eşi Selcan Orhon’un ağır bir hastalık geçirdiği sanatçı, şunları söyledi: “Eşim uzun ve çok zorlu bir hastalık geçirdi.

Hala zor zamanlar yaşıyor ama ben onun desteğiyim. En büyük ilaç sevgidir, birbirimize sevgiyle davrandık. “Eşim iyi, daha da iyi olacak” dedi.

“SANAT TOPLULUĞU KURTLAR MASASI”

Sanat camiasına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ozan Orhon, “Sanat camiası bir kurdun oyunu, sanat camiası egoların savaşının yaşandığı bir dünya. Sanatçılar esasen egolarıyla yaşar, sanatçılar kendilerine hayran kalırlar, sanat camiaları egolarıyla savaşan bir dünyadır. hepsi depresyonda. Sanat dünyasında çok az dostluk var.”

Şair

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu