Teknoloji

Epic Games’in Yıl Sonunda Her Gün Ücretsiz Oyun Dağıtacağı Bildirildi

 
Her hafta oyun ve oyunları fiyatsız olarak oyunculara sunan Epic Games, 2019’da bir etkinlik başlatmıştı. Bu etkinlik kapsamında oyunculara yıl sonuna kadar her gün ücretsiz oyun ve oyunlar dağıtıldı. Bu etkinlik 2020 ve 2021’de devam etti. 2019 yılında toplamda 20, 2020 ve 2021 yıllarında ise toplamda 15 oyun fiyatsız olarak dağıtıldı. Artık ise yıl sonunda bu formda bir aktifliğin yapılacağı bildirildi.
 
Epic Games fiyatsız oyun ve oyunlar sunmaya devam ediyor
 
 
 
Bir yılı aşkın bir müddettir Epic Games Store, PlayStation Plus ve Xbox Game Pass oyunlarını hakikat bir halde sızdıran Dealabs kullanıcısı billbil-kun bu mevzu hakkında da çeşitli sızıntılarda ve açıklamalarda bulundu. Billbil-kun’a yıl sonlarında yapılan etkinliğin bu sene sonunda da yapılıp yapılmayacağı soruldu. Billbil-kun ise “Etkinlik 15 Aralık ile 10 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılacak” cümlelerini aktardı.
 
Epic Games Store, Aralık 2018’de kullanıma sunulduğundan bu yana 100’lerce ücretsiz oyun dağıttı ve dağıtmaya da devam ediyor. Epic’e nazaran geçen yıl toplam pahası 2.120 ABD doları olan 89 fiyatsız oyun kullanıcılara sunuldu. 2020’de ise 103 ücretsiz oyun dağıtıldı.
 
Öte yandan Epic Games şu anda STAR WARS: Squadrons oyununu ücretsiz olarak sunuyor. Oyunu 1 Aralık Perşembe TSİ 18:00’e kadar fiyatsız ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu