Haber

Canik Kadınlarından Başkan İbrahim Sandıkçı’ya Tam Destek

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizi daha ileriye taşıyacağımız yeni 5 yıla adım atacağız.”

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki kadınlardan destek sözü aldı. Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Canikli kadınlarla yaptığı toplantıda 2024-2029 döneminde ilçede kadınlara yönelik hayata geçirilmesi planlanan projeleri anlattı. 5 yılda ilçedeki kadınlara yönelik eğitimden mesleki istihdama kadar her alanda özel projeler hayata geçirdiklerini belirten Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Kadınların istihdamını artırıcı yeni proje ve çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hanımlarımızın sosyal ve mesleki hayata katılımını sağlayacağız.” dedi.

Kadınlardan Büyük Alkış

İlçedeki kadınlara yönelik projeleri Canikli kadınlar tarafından büyük beğeni toplayan Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, 2024-2029 döneminde kadınlara yönelik özel proje ve yatırımları hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtti. Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Görevde olduğumuz 5 yılda ilçemizdeki hanımlarımız, kardeşlerimiz için değerli projelere ve hizmetlere imza attık. Canik’imize 4 yeni Hanım Konağı kazandırdık. Canik Kadın Kooperatifini kurduk. Canik Genç İş Kadını İstihdam Projesini hayata geçirdik. 5 yılda 3.730 kız kardeşimize mesleki istihdama yönelik sertifikalı mesleki eğitim verdik. 31 Mart’ta ilçemizi ileriye taşıyacağımız yeni 5 yıla adım atacağız. Modern yüzüyle halkını kucaklayan bir Canik inşa etmeye devam edeceğiz. “Vatandaşlarımızın teveccühüyle her zaman olduğu gibi yeni 5 yılda da yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

Programa Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, eşi Selma Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay ve hanımlar katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu