Haber

25 Ekim 2023 Resmi Gazete RANDEVU KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Ekim Resmi Gazete yayımlandı! 32266 Sayılı Resmi Gazete atama listesi!

25 Ekim 2023 tarihli Resmi Gazete’de bugün yayımlanan kararlarda neler yer alıyor? 25 Ekim 2023 tarihinde yayımlanan Resmi Gazete’de günün duyurularını ve alınan kararların detaylarını görüntülemek için PDF versiyonunu indirme seçeneği de bulunuyor. Yasama Dairesi kanunları, İcra ve İdare Dairesine ilişkin gelişmeler, Yargı Dairesi kanunları ve günün duyuruları Resmi Gazete’de yer alıyor. Peki Resmi Gazete’nin bugünkü kararları neler? 25 Ekim 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan kararlar nelerdir? Detaylar burada…

RESMİ GAZETTE BUGÜN KARARLARI NELER?
ULUSLARARASI ANLAŞMALAR

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Sosyal Yardım ve Sosyal Hizmetler Alanında İşbirliğine İlişkin Protokolün Onaylanmasına İlişkin Karar (Karar Numarası: 7731)

–– Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tarafından Temsil Edilen Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Birleşmiş Milletler Çevre Programı Tarafından Temsil Edilen Birleşmiş Milletler Arasında Anlaşma Mektubunun Onaylanmasına İlişkin Karar (Karar Numarası: 7732)

–– Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Somali Federal Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Hibe Zaptı’nın Yürürlüğe Girmesine İlişkin Karar (Karar Numarası: 7733)

BAŞKAN KARARI

–– Yükseköğretim Öğrencilerine Teknolojik Cihaz ve İnternet Desteği Verilmesi Hakkında Karar (Karar Numarası: 7734)

DÜZENLEMELER

–– Strateji ve Bütçe Başkanlığı Strateji ve Bütçe Uzmanlık Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

ADLİ DAİRE

ANAYASA MAHKEMESİ KARARI

–– Anayasa Mahkemesinin 10/5/2023 tarih ve 2022/53952 Başvuru Sayılı Kararı

REKLAM BÖLÜMÜ

a – Adli Duyurular

b – Artırım, Azaltım ve İhale İlanları

c – Çeşitli Reklamlar

– Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Tarafından Belirlenen Döviz Kurları ve Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri

birecik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu